14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Kryesia e LDK-së / Emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

LDK ka zgjedhur sot Kryesinë e re të partisë pas mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm.

Lista e plotë:

Kryetar: Dr. Lumir Abdixhiku

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e të matematikës

Nënkryetarët

Anton Quni, Nënkryetar për MërgatëDr. Hykmete Bajrami, Nënkryetare për Politika Zhvillimore

Doarsa Kica Xhelili, Nënkryetare për Marrëdhënie me JashtëGazmend Muhaxheri, Nënkryetar për Organizim Partiak

Lutfi Haziri, Nënkryetar për Bashkëpunim RajonalSekretarët

Imri Ahmeti, Sekretar i PërgjithshëmSokol Haliti, Sekretar i Degëve Jashtë
Forumet

Dr. Jehona Lushaku Sadriu, Kryetare e Forumit të Gruas

Paris Guri, Kryetar i Forumit RinorAnëtarët e Kryesisë

(sipas renditjes alfabetike)Dr. Alban Zogaj

Dr. Alush GashiArben Gashi
Dr. Ardian ShalaArmend Zemaj
Dr. Avdullah HotiBesian Mustafa

Besnik Osmani

Dr. Berat Rukiqi
Besa Gaxherri

Dr. Behxhet Xheladini

Doruntinë Maloku

Driton Selmanaj
Dr. Ekrem Hyseni

Dr. Ema Nikçi Rexha
Florian DushiIlir Ferati
Dr. Izet SadikuAk.

Kujtim Shala
Lirije Kajtazi

Mirjeta Kalludra
Dr. Muhamet Hamiti

Ruzhdi Shehu
Rrezarta Krasniqi

Dr. Sibel Halimi
Shkëmb ManajVisar Azemi
Dr. Visar Berisha

Vlora Dumoshi

Xhafer Gashi

Xhafer Tahiri

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Lajmet e Fundit