2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Kryetari i Rahovecit edhe këtë të enjte ka pritur në zyre qytetarët

Edhe sot, si çdo të enjte qytetarët u drejtuan në institucionin e Komunës së Rahovecit për të shprehur kërkesat dhe shqetësimet e tyre për tema të ndryshme.

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në zyrën e tij qytetarët për t’u dhënë zgjidhje kërkesave që ata parashtruan.

Më Shumë

U thirr nga Franca në Kupën e Botës, Frankfurt nxjerr në shitje sulmuesin

Do të duhej një ofertë prej 60 milionë euro për ta bërë Eintracht Frankfurt të mendojë për shitjen e Randal Kolo Muani-t, sipas “Sport...

Situata në veri heq nga agjenda liberalizimin e vizave, e zhvendos më 30 nëntor

Propozimi për liberalizimin e vizave për Kosovën, i cili parasheh lëvizjen e lirë jo më larg se data 1 janar e vitit 2024, u...

Lajmet e Fundit