7.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Lajmërohet vajza e “zhdukur” në Suharekë

Dhuna-fizikeVajza e shpallur si e humbur në Suharekë, është lajmëruar në familjen e saj. Ajo ka deklaruar se me vetë-dëshirë është larguar nga shtëpia.

“ Është gjetur viktima e cila ishte e shpallur si e humbur. E njëjta ka deklaruar se me vetë-dëshirë është larguar nga shtëpia”, njofton Policia e Kosovës.

Me urdhër të prokurorit viktima pas intervistimit është liruar./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Këshilli Publiko-Privat në Prizren: Partneritet për zhvillim ekonomik

Kryetari Shaqir Totaj drejtoi mbledhjen e dytë të Këshillit Publiko-Privat, një mekanizëm konsultativ që synon të adresojë sfidat komunale dhe të inkurajojë zgjidhje bashkëpunuese....

Ndahet nga jeta veterani i UÇK-së dhe ish-polici, Asllan Gashi

Ka ndërruar jetë në moshën 68 vjeçare, veterani i UÇK-së dhe ish- polici i Kosovës,  i cili jetonte në Prizren, Asllan Gashi. https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ I ndjeri, Asllan...

Lajmet e Fundit