22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Latifi uron Vehapin

SmajlLatifi-rahovecSmajl Latifi i AAK-së ka uruar kandidatin e PDK-së, Idriz Vehapin për fitoren e e arritur në balotazhin e 1 dhjetorit në Rahovec. Latifi ka uruar Vehapin edhe në emër të strukturave të AAK-së.

Sipas rezultateve të KQZ-së , Idriz Vehapi ka marrur 52,48% te votave, ndera Smajl Latifi 47,52%./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, një person ka therur me thikë vajzën e tij, i dyshuari raportohet se ka qenë në...

Totaj pranon studimin e projektit të teleferikut për në Kalanë e Prizrenit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, tha se sot se ka pranuar studimin e fizibilitetit dhe studimin gjeoteknik për ndërtimin e strukturës dhe teleferikut për...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit