1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

LDK-ja formon Shtabin Zgjedhor në Has

Haziz HodajLidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka themeluar sot Shtabin Zgjedhor në Has. Këshilltari i LDK-së në AK të Prizrenit, Haziz Hodaj njoftoi se ky shtab do të funksionojë në Gjonaj.

“Për të qenë më afër votuesit, dhe për të intensifikuar kontaktet me ta, për të identifikuar problemet e tij, sot u themelua Shtabi Zgjedhor Regjonal i Hasit të LDK-së, i cili do të veprojë në një zyrë elektorale në Gjonaj. Shtabi përbëhet nga kryetarët e nëndegëve dhe kandidatët që garojnë për Kuvendin Komunal të të Prizrenit. Ata do të kujdestarojnë në zyrë për çdo ditë”, shkruan Hodaj në Facebook./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vetëvendosje në Prizren zgjedh anëtarët e rinj të Komisionit Disiplinor dhe Komisionit Zgjedhor të Qendrës

Sot, Lëvizja Vetëvendosje në Prizren, mbajti sot mbledhjen e XXIV - të të Këshillit të Qendrës. Në këtë mbledhje të rregullt të Këshillit të Qendrës...

Renditja e FIFA-s: Bie Shqipëria, Kosova arrin pikën historike

FIFA ka bërë përditësimin më të fundit të renditjeve të ekipeve kombëtare në bazë të performancës së tyre në pushimin ndërkombëtar të nëntorit. Shqipëria...

Lajmet e Fundit