23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Leonora Jakupi del e veshur me shumë stil, por si rrallëherë ka zbuluar gjoksin e saj

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur bukur, por ka ekspozuar paksa gjoksin./ORAinfo/

Më Shumë

Lajmet e Fundit