21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Lezhë: Vdes një grua nga Kosova

Një grua nga Kosova ka vdekur në Lezhë.

Ajo së bashku me familjen kishte shkuar në Shqipëri për pushime.

Gruaja ka vdekur derisa po transportohej në spital.

Sipas deklarimeve të familjarëve të saj, kosovarja kishte shfaqur probleme shëndetësore dhe paraprakisht dyshohet për infarkt.

Mjekësia ligjore pritet të përcaktojë shkaqet e vdekjes së saj, raporton Abcnews

Më Shumë

Spanja triumfon në FIBA 3×3 Women’s Series

Spanja është triumfuese e FIBA 3x3 Women’s Series, që u zhvillua në Prishtinë më 18/19 korrik. Në këtë event morën pjesë tetë shtete, ndër to...

1 mijë e 698 tiketa trafiku të shqiptuara brenda 24 orëve në Kosovë

1 mijë e 698 tiketa trafiku janë shqiptuar brenda 24 orëve në Kosovë.   Kështu ka bërë të ditur policia përmes statistikave të përgjithshme në raport,...

Lajmet e Fundit