6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Linda Halimi mahnitëse në të kuqe

Linda Halimi, shpeshë e komentuar për ndryshimet e trupit të saj dhe e njohur për kujdesin që ua kushton linjave të saja trupore.

Në këto ditë të nxehta verore, ajo ndau një video me ndjekësit e  saj në Instagram, ku shihet e veshur me bikini ngjyrë të kuqe duke iu referuar ngjyrës së shqiptarëve.

Ndryshe, “Amin” titullohet është projekti muzikor më i fundit i Lindës që u publikua para tri javësh.

Më Shumë

Nesër shqyrtohet Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik

Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik do të shqyrtohet më 2 dhjetor. Kështu ka thënë deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani. “Komisioni për...

Remzi Shala: Me dy gjaqe i përgjigjem atij nëse ia kam mbyt babanë, por ai do më përgjigjet me Kanun të Lekës

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, i akuzuari për krimet lufte, Remzi Shala, ka mohuar akuzën për vrasjen e Haxhi Përteshit në qershor...

Lajmet e Fundit