23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Lista zgjedhore e Vetëvendosjes për Prizren

vvLëvizja Vetëvendosje! në Prizren në zgjedhjet e nëntorit do të garojë me 45 kandidatë për Asamblenë Komunale. Bartës i listës së VV-së në Prizren, do të jetë Artan Abrashi.

1. Artan Abrashi

2. Faruk Dakaj

3. Alisa Hasani

4. Agron Limani

5. Arbër Rexhaj

6. Mimoza Bushrani

7. Muharrem Elezkurtaj

8. Sahit Rakaj

9. Amina Shala

10. Jeronim Susuri

11. Enver Batiu

12. Kujtesa Karanxha

13. Kreshnik Rugova

14. Jonuz Bytyqi

15. Visar Shehu

16. Drita Millaku

17. Debatik Hasani

18. Astrit Ukimeri

19. Shpresa Uka

20. Besar Tolaj

21. Resul Jusufi

22. Saranda Kasami

23. Emine Jagxhiu

24. Verim Mejzini

25. Nexhmedin Kadriaj

26. Liridona Guci

27. Asllan Bytyqi

28. Merxhan Gashi

29. Krenare Koqi

30. Hysni Hyseni

31. Dorina Fetoshi

32. Myzafer Maksuti

33. Kujtim Besimi

34. Selvete Ajazaj

35. Agron Zogaj

36. Ismet Driza

37. Bardha Kryeziu

38. Kushtrim Cakaj

39. Agime Vranica

40. Mestan Berisha

41. Fata Kadolli

42. Gani Selmanaj

43. Jurtan Derdovski

44. Fatime Drini

45. Selman Sokolaj

Më Shumë

UCL/ Barcelona e Atletico, me nga një këmbë në gjysmëfinale

Dy skuadrat spanjolle, Barcelona dhe Atletico Madrid, kanë arritur t’i fitojnë ndeshjet e para çerekfinale. Barcelona nga disavantazhi arriti një fitore dramatike 3-2 në ndeshjen...

Presidentja Osmani uron qytetarët për Fitër Bajram: Solidariteti ndërnjerëzor, trashëgimi e jona e çmuar

Presidentja e shtetit, Vjosa Osmani ka uruar qytetarët për festën e Fitër Bajramit, duke thënë se solidariteti ndërnjerëzor, i cili e shoqëron muajin e...

Lajmet e Fundit