19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Ja lista zgjedhore e LDK-së në Prizren

LDK-logo5-23Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) në Prizren në zgjedhjet e 3 nëntorit do të garojë me 45 kandidatë për këshilltarë të Asamblesë Komunale. Bartëse e listës zgjedhore do të jetë Mybera Mustafa.

Lista zgjedhore e LDK-së në Prizren, që është dërguar në KQZ.

 

1 MUSTAFA Mybera F
2 HODAJ Haziz M
3 MUHARREMI Hanefi M
4 HOXHA Kimete F
5 UKA Xhavit M
6 BERISHA Bahtijar M
7 ALIU Pajtesa F
8 KRYEZIU Aziz M
9 MEMAJ Eshref M
10 BUZHALA Lulije F
11 IBALLI Hasim M
12 KARAVIDAJ Vahit M
13 SHATRI Kimete F
14 MUÇAJ Agim M
15 KABASHI Xhemal M
16 TOTAJ Jehona F
17 GJURGJEALA Bujar M
18 BYTYQI Nexhat M
19 LAÇI Shpresa F
20 KRASNIQI Qemajl M
21 KRASNIQI Rami
22 NEZAJ Arjete F
23 BAJRAMI Selman M
24 KRYEZIU Sylejman M
25 MEMAJ Naxhije F
26 GASHI Muharrem M
27 TUSHI Anton M
28 GASHI Viosa F
29 THAQI Agim M
30 XHAFERI Saladin M
31 GJERGJIZI Diellza F
32 HOROSANI Shemsedin M
33 DAKAJ Latif M
34 SAHITAJ Qendresa F
35 SOPAJ Enver M
36 BLLACA Sami M
37 HOXHA Eljesa F
38 FANAJ Salajdin M
39 HOXHAJ Petrit M
40 SHALJANI Gjyzel F
41 XHOXHAJ Xhevat M
42 KABASHI Fejzë M
43 PREKPALAJ Dil F
44 KQIRA David M
45 ORUQAJ Emerlla M
/PrizrenPress.com/

Më Shumë

I anulohet leja e vozitjes një qytetari në Prizren, kishte 19 kundërvajtje

Policia e Kosovës i ka anuluar lejën për të gjitha kategoritë një vozitëse. I njëjti, sipas një komunikate për media, ka marrë 21 pikë negative për shkak...

‘Shuhen’ shpresat për Shqipërinë, Brajan Gruda thirret nga Gjermania

Dy lojtarët gjermanë U-21 Brajan Gruda dhe Rocco Reitz do të kenë mundësinë të stërviten me skuadrën e të moshuarve përpara Euro 2024. Kur...

Lajmet e Fundit