19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Luan Jaha i preferuari i Vesa Lumës

vesa lumaKëngëtarja Vesa Luma, e cila kohëve të fundit ka qenë shumë aktive me këngë e klipe të reja, nuk ka hezituar të tregojë se kush është aktori i saj i preferuar.

Ndonëse nuk ndodh shpesh që fytyrat publike mes vetes të lavdërohen, Vesa si duket nuk e ka atë problem, ajo në faqen e saj zyrtare ne rrjetin social ‘Twitter’ ka treguar se aktori shqiptar Luan Jaha, është njëri ndër aktorët e saj të preferuar.

“Një nga aktorët e mi të preferuar, Luan Jaha në atë mbrëmjen e surprizës”, ishte mbishkrimi i këngëtares, karshi fotos ku shihej ajo dhe aktori Jaha. Ndryshe Vesa po shijon më shumë se kurrë sukseset e projekteve të saj, ndërsa ditë më parë ajo u shpërblye me çmim edhe në festivalin ‘Netët e Klipit Shqiptar”.

Më Shumë

Policia shqipton mbi 1 mijë e 700 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1745 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Aksident mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, lëndohen shtatë persona

Shtatë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, rruga Gjakovë – Klinë. Rastin për Klankosova.tv,...

Lajmet e Fundit