19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Vëllai i Walker do të luajë në vazhdime të tjera të “Fast & Furious”

87988Cody, vëllai i vogël i aktorit të ndjerë Paul Walker, do të luajë edhe në vazhdimet e tjera të “Fast & Furious” duke u bërë një anëtar i ri i ekipit të famshëm të aktorëve që luajnë në filmin e bazuar në garat me automjete.

Duket se 25-vjeçari u ka lënë përshtypje producentëve në xhirimet e “Fast & Furious 7”, ashtu që ata duan ta kenë edhe në filmat e ardhshëm.

Pas vdekjes tragjike të Paul në nëntorin e kaluar, Cody u angazhua që të përfundonte disa skena të rëndësishme të filmit për shkak të ngjashmërisë me vëllanë e tij.

“Karakteri i Paul, Brian O’Conner, do të tërhiqet nga filmi, ndërsa vëllai i tij i vogël do t’i bashkohet ekipit të aktorëve. Kuptohet që Cody nuk është një zëvendësim për Paul në asnjë mënyre, por producentët ishin falënderues që ai u inkuadrua që t’u ndihmonte për përfundimin e filmit dhe Cody është aq i ngjashëm me të dhe ka sharm”, ka thënë një burim për Daily Mail.

Paul Walker ndërroi jetë në moshën 40-vjeçare pas një aksidenti me Porsche GT. Në momentin e aksidentit ai ishte në ulësen e pasagjerit.

Më Shumë

Kryetari i LDK-së në Prizren ngushëllon familjen e Metë Shatrit

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Prizren, Driton Selmanaj, ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta familjes së veprimtarit dhe...

Limaj merr pjesë në inaugurimin e “Kalasë së UÇK-së” në Prizren

Fatmir Limaj, kryetari i Nismës Socialdemokrate, mori pjesë në inaugurimin e kompleksit "Kalaja e UÇK-së" në Arbëri të Vërrinit në Prizren. Në këtë ceremoni...

Lajmet e Fundit