22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

‘Sofia Vergara është shtrig’

Sofia VergaraBiznesmeni Nick Loeb, ish i fejuari i Sofia Vergarës i ka treguar miqve të tij që kushdo që është në lidhje me Sofia Vergarën, duhet të ketë nerva të forta, sepse, siç thotë ai njëra prej femrave më të bukura në botë është shumë e lazdruar. Ndër të tjera ai ka thënë që lidhja me të është horror…

Aktorja Sofia Vergara është dashur që tani të martohet me biznesmenin Nick Loeb, por ai e ka prishur fejesën e më pas edhe ka hapur fjalë për bukuroshen kolumbiane, të cilën e ka quajtur të lazdruar, derisa e ka krahasuar me shtrigë. Nik i ka treguar miqve të tij që njerëzit që duan të jenë në lidhje me të duhet të kenë nerva shumë, sepse sipas tij Sofia është shumë e rëndë.

Ndër të tjera ai ka theksuar se as bukuria e saj nuk vjen në shprehje kur e njofton më shumë. Ai ka shtuar se Sofia është shenduar në një shtrig të vërtet me të cilën është e pamundur të jetohet. Çifti kanë qenë të fejuar nga viti 2012, e që kjo lidhje vërtet ka përfunduar e ka dëshmuar edhe aktorja e cila ka thënë që ata kanë pasur shuam probleme në lidhje dhe kjo është zgjidhja më e mirë.

Në anën tjetër miqtë e Sofias theksojnë që e vërteta për ndarjen e tyre është krejtësisht ndryshe, ata thonë që aktorja është ndjerë e përulur, pasi që Nik ka dashur të shfrytëzojë vetëm emrin e saj.

Më Shumë

Nga një ëndërr e bukur, tek një realitet i madh

Duke ndjekur dokumentarin "The Bajraktari Journey" Shkruan: Prend Ndoja, New York Në një ambient të zgjedhur në Yonkesrs të New York-ut, ishin bashkuar shumë personalitete të...

Sot mbyllet edicioni i 24-të i Panairi të Librit

Për pesë ditë me radhë po mbahet edicioni i 24-ët i Panairit të Librit në Prishtinë. E sot është dita e fundit ku të interesuarit...

Lajmet e Fundit