30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Madonna provokon me “fjalorin”

madonaMadonna është mbretëresha e muzikës Pop, por edhe e provokimeve dhe skandaleve.

Përpara pasqyrës së tualetit, Madonna ka bërë një “selfie” me një kurorë në kokë, me një mbishkrim “Bitch”, dhe menjëherë e ka postuar në rrjetet sociale.

Mbretëresha e Popit e ka publikuar “selfie”-n në Instagram dhe, pas kësaj, ka postuar edhe një tjetër foto, një sferë me mbishkrimin “Fuck”.

Provokime të tilla e kanë identifikuar gjithmonë divën e muzikës dhe kanë ndjekur karrierën e saj. Por kësaj radhe nuk janë provokime të kota, por një mënyrë shumë origjinale për të paralajmëruar prezantimin në treg të albumit më të ri, me titullin “Unapologetic Bitch”. / Top Channel

Më Shumë

14 vjet nga vdekja e aktorit, Bekim Fehmiu

Po mbushen 14 vjet që nga vdekja e njërës ndër figurave më të lartësuara të aktrimit shqiptar, Bekim Fehmiut. Pas vetes ai la vepra të...

Deputetët përballen me rrugaçërinë serbe, Rexhaj: Ua thamë troç se Kosova është shtet i pavarur

Dy deputetët e Kuvendit të Kosovës, Arbër Rexhaj, dhe Erxhan Galushi, kanë marrë pjesë në takimin vjetor të Përfaqësuesve të Mbrojtjes dhe Parlamentet Evropës...

Lajmet e Fundit