13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Malishevë: I kërkoi 550 euro t’ia paraqesë provimin për patentë shofer, arrestohet

Një person është arrestuar pasi  ka kërkuar ryshfet prej 550 eurosh në këmbim të mundësisë së paraqitjes së provimit për patentë shofer.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në Malishevë dhe rastin në polici e ka raportuar ankuesi i cili ka refuzuar që t’i jap paratë, transmeton Klankosova.tv.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje

Më Shumë

Vdekja e turpit!

Nga Fahri Musliu Atje ku nuk ka turp mbisundon mendjemadhësia, arroganca, kaosi, pafytyrësia, egoizmi... kurse mos arsimimi e primitivizmi qëndrojnë në rendin e parë.Kurse shënja...

Studimi tregon çka duan gratë e çka burrat tek seksi

Shpesh thuhet se meshkujt janë nga Marsi, femrat nga Venusi. Dhe kur bëhet fjalë për veprimin midis çarçafëve, hulumtimi i ri ka zbuluar se...

Lajmet e Fundit