7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Malishevë: Një burrë kafshohet nga qeni

Një burrë është kafshuar nga qeni.

Rasti ka ndodhur të marten në Malishevë.

Viktima ka marrë tretman mjekësor, njofton raporti 24 orësh i policisë.

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM

Malishevë18.10.2022 – 17:44. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është kafshuar nga një qen derisa ishte duke punuar në pronën e tij. Lidhur me rastin viktima ka marrë tretman mjekësor, ndërsa poashtu është intervistuar pronari i qenit ku në konsultim me prokurorin rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Promovohet libri “Fotografitë që pavdekësuan Prizrenin”

Libri " Fotografitë që pavdekësuan Prizrenin" i autorit Salajdin Krasniqi u promovua mbrëmë në Prizren . Libri është vlerësuar lartë. Redaktori Dr. Nexhat Çoçaj tha se...

Këta dy shokë krijuan lëkurën nga kaktusi dhe i shpëtuan jetën 1 miliardë kafshëve

Adrian dhe Marte, dy sipërmarrës me origjinë nga Meksika, kanë zhvilluar një 'lëkurë' vegane të quajtur "Desserto" nga Kaktusi. Ky material eco-friendly ngjan shumë me...

Lajmet e Fundit