18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Malishevë: Rrihen tre persona, një arrestohet e dy të lënduar

Tre persona janë rrahur dje rreth orës nëntë në Malishevë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës.

Personi tjetër është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Xhaka beson në triumfin e Leverkusenit ndaj Atalantas

Granit Xhaka është i bindur se Bayer Leverkuseni do ta fitoj edhe trofeun e Ligës së Evropës. Mesfushori shqiptar beson në fitoren e Leverkusenit ndaj...

Gili feston ditëlindjen, nuk jua merr mendja sa vjet mbush

Këngëtarja e njohur kosovare, Fevzije Konushevci-Berani e njohur si Gili, ditën e sotme feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur plotë 58 vite jetë. Gili njihet si rekordere...

Lajmet e Fundit