18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Rahovec, gruaja rrahet nga burri dhe djemtë e saj

Një grua nga Rahoveci është dërguar dje në strehimore për shkak të dhunës që dyshohet se vazhdimisht i kanë shkaktuar bashkëshorti i saj dhe dy djemtë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerët janë liruar.

Më Shumë

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of Fame” në Hollivud!

Superylli i Marvel, Chris Hemsworth është planifikuar të marrë një yll në "Walk of Fame" në Hollivud. Aktori i "Thor" do të jetë personazhi...

Trepça – Ylli, rruga drejt finales

Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të përballen në finalen e pestë të “play-off”-it, ku do të vendoset se kush do të shpallet kampion...

Lajmet e Fundit