19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Mariah Carey zbulon titullin e albumit të saj të ri

MariahCarey-Me I am MariahMariah Carey ka zbuluar në ‘Times Square’ përpara fansave titullin e albumit të saj të ri “Me. I am Mariah”.

Albumi do të dalë në treg më 27 maj. Një titull i thjeshtë, por që kujton fëmijërinë e divës së popit sot 44 vjeç, Mariah Carey.

Albumi mban këngë të tilla si “Cry”, “Supernatural”, “Thirsty” , “Me. I am Mariah”. Mariah ka zgjedhur edhe një nëntitull për diskun e saj “The Elusive Chanteuse”.

Më Shumë

Zafir Berisha kujton heroizmin dhe rezistencën e ‘Lagjes së Trimave’ në Prizren

Kryetari i Nismës në Prizren, Zafir Berisha, ka përkujtuar masakrën e Tusuzit në 25-vjetorin e sulmit serb ndaj shqiptarëve në lagjen "Tusuz" të Prizrenit "Lagja...

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Lajmet e Fundit