3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

2 mijë e 34 gjoba janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjithashtu janë shqiptuar edhe 398 gjoba për mosrespektim të ligji antiCOVID.

Në 24 orët e fundit ka ndodhur një aksident me fatalitet, 14 me të lënduar dhe 28 me dëme materiale.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar 15 persona dhe 7 jaë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Lajmet e Fundit