16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Mbytet me traktor një person në Dragash

traktori1Një person ka humbë jetën aksidentalisht në fshatin Buqe të Dragashit. Aksidenti tragjikë ka ndodhur rreth orës 23:00 të mbrëmjes së kaluar.

“Viktima derisa ka qenë duke drejtuar traktorin është aksidentuar dhe ka pësuar lëndime trupore”, njofton Policia e Kosovës.

Viktima sipas mjekëve ka ndërruar jetë gjatë transportit për në Spitalin e Prizrenit. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion./PrizrenPress.com/

Afrona hedh poshtë thashethemet, tregon se nuk është ndarë nga i dashuri dhe se është shumë e lumtur

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga...

Sot mot me diell, temperaturat deri në 25 gradë

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira kryesisht rreth relievit malor. Sipas njoftimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat do...

Lajmet e Fundit