25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Me këto fanella do të luajë Kosova sonte kundër Litaunisë

Përfaqësuesja e Kosovës sonte do të zhvillojë ndeshjen miqësore me Lituaninë, në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Insporti.com.

Të martën, Federata e Futbollit të Kosovës prezantoi logon dhe fanellat e reja me të cilat Kosova do të paraqitet në kualifikueset për Botërorin “Katar2022”

Sipas Gazetës “Zeri.info”  Kosova do ta luajë këtë ndeshje me fanellat e zeza.

Ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Lituanisë zhvillohet nga ora 20:45. /Insporti.com/

Image

Më Shumë

Von Cramon – Abrashit: Kam ngrënë shumë qepabë në Prizren

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian tha se eksponentët e pushtetit në Kosovë nuk duhet ta sulmojnë atë për komunikimin e djeshëm me policët...

Nxënësi i shkollës në Prizren dërgon mesazhe te drejtori: Kam bërë listën e studentëve që do t’i vras

Një ngjarje jo fort e zakontë ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në qytetin e Prizrenit, ku drejtori i shkollës së mesme të mjekësisë ‘Luciano...

Lajmet e Fundit