15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Messi i vendos kushte PSG-së për rinovimin e kontratës

Leo Messi dhe e ardhmja e tij mbeten një temë e hapur në Paris. Mediet sjellin shpesh versione të ndryshme, e radhës që e bën diçka të tillë është “Le Parisen”.

Sipas të përditshmes franceze: Leo është gati të firmos një kontratë të re, por “pleshti” kërkon përmirësim të pagës. Kjo kërkesë e Messit bie ndesh me politikat e reja të klubit, të cilët kërkojnë që të limitojnë shpenzimet, mbi të gjitha për lojtarët që janë në fund kontrate, apo ata që nuk shihen pjesë e projektit afatgjatë.

Me këtë lëvizje, Messi largohet gjithnjë e më shumë nga Parisi.

Më Shumë

Reforma Zgjedhore, Kryeziu:Projektligji i propozuar të mos procedohet tutje

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) mbajti konferencë për media ku u prezantuan vlerësimet lidhur me Reformën Zgjedhore, pas projektligjit të propozuar nga Komisioni Ad-Hoc....

Konkursi i komunës për dentistë, Prokuroria Themelore e Prizrenit nis hetimet

Një muaj pas raportimit të Kiks Kosovës, Prokuroria Themelore në Prizren nisi hetimet për stërzgjatjen e konkursit për tre stomatologë, që ishte hapur një...

Lajmet e Fundit