19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Neymari kërkohet nga Chelsea, por ka edhe dy opsione tjera

Aventura e Neymarit te PSG-ja duket se po shkon drejt fundit. Sipas “The Mirror”, drejtuesit e klubit francez po mendojnë seriozisht për ta larguar yllin brazilian nga skuadra në merkaton e verës.

Në “pole position” për të afruar sulmuesin është Chelsea. Këta të fundit që kur është ndryshuar pronësia, kanë bërë investime të rëndësishme dhe Neymar mund të jetë i radhës.

Chelsea nuk është i vetmi opsion për yllin brazilian. Një rikthim te Barcelona nuk përjashtohet, ndërkohë që vetë Neymar në një intervistë ka shprehur dhe dëshirën për t’u rikthyer te skuadra e Santos.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Ndahet nga jeta ish-drejtori i Komunës së Prizrenit dhe themeluesi i RTV “Yeni Donem”, Mehmet Bytyç

Është ndarë nga jeta në moshën 69-vjeçare Mehmet Bytyç, një nga emrat që dha kontribut të madh për komunitetin turk të Kosovës. Bytyçi ishte...

Përkujtimi i 25 vjetorit të çlirimit të Prizrenit: Homazhe në varrezat e dëshmorëve në Landovicë

Në nderim të heronjve të kombit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit, familje të dëshmorëve, përfaqësues të shoqatave të dala nga...

Lajmet e Fundit