3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Michael Green Jr. basketbollisti i ri i Rahovecit

Basketbollisti i ri i Rahovecit është Michael Green Jr ka bërë të ditur njoftimi i klubit nga ky qytet lëshuar pak më parë. I lindur në SHBA, me gjatësi prej 190-centimetrave Green Jr luan në pozitat një dhe dy ka bërë të ditur Rahoveci.

Michael Green Jr.

Green përndryshe nuk është i panjohur në Kosovë, pasi që më parë ka luajtur për ekipin e KB Prizrenit, ndërsa ka qenë pjesë edhe e Vëllaznimit në Ligë të Parë!

Superliga vazhdon stinorin këtë fundjavë, 7/8 janar, ndërsa Rahoveci pret Trepçën në Mizahir Isma.

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Planejë të Hasit

Është arrestuar i dyshuari për vjedhje në fshatin Planejë të Hasit. Ai është dërguar në mbajtje. “Është identifikuar dhe arrestuar një mashkull kosovar si i dyshuar...

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Lajmet e Fundit