16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Moti sot: Mëngjesi me diell, pasditja me shi

Të hënën (24/04/2023) do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas Prishtina Weather, gjatë pasdites priten zhvillime të rrebesheve me shi dhe bubullimë.

Temperaturat maksimale pritet të jenë 19 gradë celsius, ndërsa ato minimale pritet të jenë 7 gradë celsius.

Më Shumë

Zbulohet data kur do të bëhet prezantimi i Mbappes në Real Madrid

Kylian Mbappe te Real Madridi është pa dyshim transferimi më i madh që ka ndodhur viteve të fundit në futboll. Ylli francez nuk e vazhdoi...

Policia e Kosovës për 24 orë shqipton mbi 1 mijë e 500 gjoba trafiku

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve ka shqiptuar 1505 tiketa trafiku.   Në raportin 24 orësh bëhet e ditur poashtu se gjatë 24...

Lajmet e Fundit