22.8 C
Prizren
E enjte, 18 Korrik, 2024

Mourinho i do tre futbollistë

Jose Mourinho edhe njëherë u ka dërguar mesazh drejtuesve të klubit se ka nevojë për futbollistë.

Sipas Gazzetta dello Sport, kjo dëshirë pritet t’i realizohet ish trajnerit të Manchester United.

Mourinho shpreson t’i afrojë mbrojtësin e Norwich Max Aarons, mesfushorin e Bayern Munich, Corentin Tolisso dhe Florian Grillitschin e Hoffenheim, transmeton GE.

Për Aarons, Roma është e gatshme të paguajë milionë euro, derisa për Tolisso dhe Grillitsch dëshiron të arrijë para-kontratë për t’i marrë ata falas në verën e vitit 2022.

Më Shumë

Parcelimi, hapi i parë drejt funksionalizimit të Parkut të Biznesit në Prizren

Rreth 80 hektarë tokë, të destinuara për zhvillimin e bizneseve në komunën e Prizrenit, do të nisin parcelimin, për t`iu kthyer bizneseve. Kjo zonë...

Debutimi i Frank Sinatrës më 13 korrik 1939

Së bashku me grupin e Harry James, debutoi me incizimin e tij të parë më 13 korrik 1939, ku më pas u bë shumë...

Lajmet e Fundit