8.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Ndahet nga jeta mjeku i Spitalit të Përgjithshëm në Prizren, Ahmet Goçaj

Sot, më 27 janar 2024, në Spitalin e Përgjithshëm në Prizren, ndërroi jetë Dr. Ahmet Goçaj, specialist gjinekolog-obstetër

Dr. Ahmet Goçaj, lindi më 26.11.1966 në Vuthaj. Në vitin 1997 diplomon në Fakultetin e Mjekësisë në Shkup.

Në vitin 2005 kryen specializimin për Gjinekologji-Obstetrikë në Prishtinë.

Pas kryerjes së specializimit, punësohet në Spitalin e Përgjithshëm “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren

Dr. Ahmet Goçaj pas vetes la bashkëshorten, Dr. Shpresa, djalin Ibri dhe vajzat Kaltrina dhe Alba.

Drejtoria e Spitalit të Përgjithshëm “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren i shpreh ngushëllime familjes, miqve, kolegëve dhe pacientëve me rastin e vdekjes së Dr. Ahmet Goçaj.

“Kujtimi për punën, kontributin dhe veprën e Dr. Ahmet Goçaj do të mbetet i përhershëm!”, thuhet nw njoftim.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Serbi punësohet te shqiptari në Prizren: Më shohin si të jem i tyre

Një serb nga Brezovica ka shpërndarë në YouTube historinë e tij si punëtor i cili ka ardhur në Prizren për të siguruar bukën e...

Në Hagë anulohet seanca e sotme ndaj ish-krerëve të UÇK-së

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, dje ka vazhduar seancës gjyqësore në gjykimin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe...

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit