13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Ndërron jetë veterani i arsimit në Prizren, Bislim Muja

Ka ndërruar jetë veterani i arsimit, prof. Bislim Muja.

Varrimi bëhet të hënën(nesër) në Prizren.

Muja fillimisht ka punuar në Gjonaj të Hasit.

Më Shumë

Paraguaiani pesë vjeçar kollitej pa ndërprerë – zbulohet se në mushkëri kishte një objekt metalik

Një djalë të ri iu hoq një sustë metalike nga mushkëritë e tij, të cilën e kishte në trup gjatë tre muajve të fundit. Paraguaiani...

Sekuestrohen 33 mijë litra alkool në Rahovec, dogana flet për dëme mijëra eurosh ndaj shtetit

Orët e para të 8 marsit e kanë gjetur në punë sektorin e hetimeve dhe akcizës të Doganës së Kosovës.   Ata kanë marrë indicie nga...

Lajmet e Fundit