25.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Në pritje të ëmbël, Klea Huta publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Elgit Doda së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Gjatë kësaj periudhe te veçantë për të, Klea është treguar mjaft e rezervuar, duke publikuar pak foto në rrjetet sociale.

Po duket se së fundmi ajo “ka thyer rregullin”. Klea ka publikuar një foto, ku shfaqet duke prekur barkun e rrumbullakosur.

‘Bebi i Klesa’, shkruan ajo në përshkrimin e fotos.

Më Shumë

Ansambli “Lidhja e Prizrenit” nga Prizreni po merr pjesë në festivalin ndërkombëtar të valleve në Abu Dhabi

Ansambli "Lidhja e Prizrenit" nga Prizreni po merr pjesë në festivalin ndërkombëtar të valleve në Abu Dhabi të Emiratet e Bashkuara Arabe. Drejtori i Ansamblit,...

Granit Begolli emërohet trajner i Lirisë

Granit Begolli është zyrtarisht trajneri më i ri i skuadrës së madhe kosovare Liria. Trajneri i njohur ka marrë drejtimin e Lirisë dhe synimi...

Lajmet e Fundit