34.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Në Prizren gjendet i vdekur një person në shtëpinë e tij

Një person është gjetur i vdekur në shtëpi në Prizren. Zëdhënësi i Policisë në Prizren Hazir Berisha konfirmoi se viktima është një i moshuar.

“Po sot është gjetur një plak i vdekur në shtëpi të tij”, konfirmoi Berisha për PrizrenPress.

Më Shumë

Erik Rexha nga Prizreni merr medaljen e artë në Kanada

Erik Rexha 16 vjecar, i lindur e i rritur në British Columbia të Kanadasë, me prindër nga Prizreni ka marrë vendin e parë në...

Kalendari i shfaqjeve nga skena për të rritur në ‘Prizrenfest’

Në natën e dytë ‘PrizrenFest’ sjell dy shfaqje në skenën për të rritur, ‘Audienca’ dhe ‘DNA’. Shfaqja “AUDIENCA” nga Teatri i qytetit të Prizrenit...

Lajmet e Fundit