25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Në tre muajt e fundit, 541 persona pickohen nga rriqrat në Malishevë

RriqratKa shënuar rritje numri i pacientëve në Komunën e Malishevës që po kërkojnë ndihmë nga pickimi i rriqrave.

Sipas zyrtarëve të Qendrës Shëndetësore në Malishevë, vetëm në tre muajt e fundit 541 persona kanë marrë ndihmë mjekësore pas pickimit nga rriqrat. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Moti sot, diell e vranësira

Të hënën do të mbajë mot me diell por me vranësira të shpërndara. “Mot me diell dhe me vranësira të shpërndara.Temperaturat minimale do të lëvizin...

De Biasi paralajmëron Italinë: Shqipëria nuk duhet nënvlerësuar

Në faqet e “Gazzetta dello Sport” nuk mund të mungonte opinioni i Gianni De Biasit, italianit që çoi Shqipërinë për herë të parë në...

Lajmet e Fundit