4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Në Vërmicë të Prizrenit, grushtohen dy shtetas nga Shqipëria

rrahjeDy shtetas nga Shqipëria janë grushtuar nga një person i  tretë në Vërmicë të Prizrenit. Ata janë rrahur fizikisht pasi janë zënë mes vete për arsye ende të panjohur.

“Pas një zënke dy viktimat meshkuj shtetas të Shqipërisë janë sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar. Viktimat kanë pranuar tretmanë mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren, këmbësori goditet për vdekje nga një automjet

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në fshatin Randobravë të Prizrenit. Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Lajmet e Fundit