20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Nesër përurohet shkolla në Lukinjë të Hasit

Nesër në fshatin Lukinjë të Hasit do të bëhet përurimi i objektit shkollor.

Përurimi bëhet në ora 12:00.

Përveç kryetarit të Komunës, Mytaher Haskuka prezent do të jetë edhe drejtoresha e Drejtorisë Komunale të Arsimit, Xhemile Thaçi Vezgishi./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren/ Një muaj paraburgim burrit që mashtroi me vizë dhe i mori jashtëligjshëm 17.000 euro

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit H.H., që po dyshohet se ka kryer veprat penale mashtrim dhe kanosje. Sipas...

Roberto: Do ta mirëprisnim Messi-n me krahë hapur

Mesfushori i Barcelonës, Sergi Roberto, nuk mund ta kuptojë pse tifozët e PSG-së do ta sulmonin Lionel Messin. Messi, 35 vjeç, u sha nga tifozët...

Lajmet e Fundit