18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Nisma ia merr edhe një anëtar PDK-së në Lladroc

Nisma per kosove1Anëtari i Kryesisë së PDK-së në fshatin Lladroc të Malishevës, Bardhyl Buqaj ka aderuar në subjketin politk Nisma për Kosovë.

“Në vazhdën e aderimeve sot në Nismë të Malishevës ka aderuar Bardhyl Buqaj, anëtar të Kryesis së Degës dhe kryetar i nëndegës së PDK-së në fshatin Lladroc”, njofton Nisma në Malishevë.

Bardhyl Buqaj aktivitetin e tij politik nga sot do të zhvillojë në Nismën për Kosovë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

I anulohet leja e vozitjes një qytetari në Prizren, kishte 19 kundërvajtje

Policia e Kosovës i ka anuluar lejën për të gjitha kategoritë një vozitëse. I njëjti, sipas një komunikate për media, ka marrë 21 pikë negative për shkak...

Dëshmia e trishtë e vajzës së ish-kolonelit të Zogut: Mua dhe motrën na çuan në Belsh

“Kur unë isha vetëm pesëmuajshe, na morën në shtëpi, na hipën në një makinë dhe na çuan fillimisht në kampin e Beratit. Nënës i...

Lajmet e Fundit