1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Një 47-vjeçar humb jetën nga rryma në Suharekë

Në dyzet e shtatë vjeçar ka humbur jetën nga rryma derisa po punonte në një shtëpi në Suharekë.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

“Një punëtor i ndërtimtarisë derisa ishte duke punuar në një shtëpi ka rënë në kontakt me telat e rrymës dhe si pasojë 47-vjeçari ka humbur jetën. Vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi i emergjencës i cila ka dalur ne vendin e ngjarjes. Rasti po hetohet si vdekje e dyshimtë”, ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj/rtk/

Më Shumë

Arrestohet një 36-vjeçar në Rahovec, iu gjetën dy pushkë, një mitraloz e 130 fishekë në shtëpi

Një 36-vjeçar është arrestuar në Rahovec, pasi gjatë një kontrolli në shtëpinë e tij në fshatin Drejnë i janë gjetur dy pushka me mitraloz...

Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtyre tri grave, morën telefonin e huaj në një qendër tregtare në Prizren

Sektori i Hetimeve të Stacionit policor Prizren njofton se është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale Vjedhje, që ka ndodhur me datë 29.12.2022 në...

Lajmet e Fundit