16.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

‘Një mama nuk del kështu’/ Pas fotos me rrobabanjo Eliona Pitarka nuk ia përton përgjigjen ndjekëses

Eliona Pitarka po shijon pushimet dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar. Vetëm së fundmi aktorja ka pozuar me rrobabanjo duke marrë vëmendjen e të gjithëve me format trupore.

Mirëpo, përpos komenteve pozitive, ndjekësit nuk i kanë kursyer as kritikat. “Më fal po nuk del një mama kështu më fal”, i ka shkruar një ndjekëse.

Ndërkohë Eliona nuk ia ka vonuar përgjigjen duke iu përgjigjur se ajo është një super mami që mund t’i bëjë të gjitha.

“Hahahahaha përse jo? Unë jam një super mama, jam një femer në karrierë , jam një femër qe e dua veten, unë mund ti bëj të gjitha! Nëse nuk ndihem unë e plotësuar dhe e lumtur me veten time, si mund të jem një mama e qetë dhe e mirë ? Duajeni veten mama, mos u ndrydhni e të mendoni që gjjthçka duhet të bëni është të mbylleni në shtëpi e të rrisni fëmijët”, ka shkruar aktorja.

Image

 

 

 

 

Më Shumë

Ku do të mbahet Eurovision 2023?

Eurovision Song Contest 2022 ishte një nga edicionet më emocionuese të Eurovizionit. Jo vetëm që Sam Ryder i dha fund rekordit të gjatë të...

Fermerët e Anadrinisë eksportojnë rreth 1 miliion kg speca në BE

Kushte të favorshme për bujqësi po vlerësohet të ketë rajoni i Anadrinisë. Fermerë të kësaj ane tashmë kanë nisur eksportin e produkteve të tyre...

Lajmet e Fundit