5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Një mami seksi si Çiljeta

ciliAjo tashmë është nënë dhe për këtë arsye, është tërhequr paksa nga koncertet e shumta verore, në mënyrë që t’i përkushtohet të birit.

Bëhet fjalë për Çiljeta Xhilagën, e cila ka postuar disa foto duke pushuar me të birin.

Këngëtarja e njohur vazhdon që të jetë mjaft seksi, ndërsa ajo që bie në sy, ka të bëjë me faktin se nuk shfaqet në asnjë foto me babain e fëmijës.

Vetë Çiljeta deklaronte në një intervistë të fundit, se kërkon që ta mbajë atë larg vëmendjes së mediave.

Më Shumë

Abrashi i VV-së i reagon Cholletit dhe Escobarit: “Zajednica” nuk kalon!

Në një vështrim, këshilltari i Departamentit amerikan të Shtetit, Derek Chollet dhe i dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë...

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Lajmet e Fundit