-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

JLo dhe vajza vishen njësoj, takohen me Michelle Obama-n

127174JLo tashmë është e njohur për stilin e saj në të veshur, por duket se këtë ia kishte transmetuar edhe vajzës. Së bashku me 6 vjeçaren Emma, Lopez ka marrë pjesë në Konventën Kombëtare për amerikano-latinët, të organizuar nga Zonja e Parë e SHBA-së, Michelle Obama.

Ajo u fotografua teksa dilte nga hoteli në Nju Jork me 6-vjeçaren, e cila ishte veshur identik me të ëmën. Me to ishte edhe motra e Lopez, Lynda. /

Më Shumë

LDK-ja gjuan akuza për qeverinë e Prizrenit

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, në një konferencë për media ka prezantuar sot abuzimet dhe keqpërdorimet nga ana e zyrtarëve dhe...

Drejtoresha e Arsimit në Prizren i përgjigjet LDK-së: Po propagandoni

Drejtoresha e Arsimit në Komunën e Prizrenit, Luljeta Veselaj-Gutaj, i ka hedhur poshtë akuzat e LDK-së, për shitjen e vendeve të punës. këto pretendime. Ajo...

Lajmet e Fundit