3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Një viktimë dhe 52 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit një person ka humbur jetën nga COVID-19

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar 52 raste të reja teksa janë shëruar 154 persona, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive mbetet 1,464 persona të infektuar.

Më Shumë

“Le Matin” më 1912: Përfituesit e luftës

Ky shkrim është botuar 110 vjet më parë në gazetën e Parisit “Le Matin” dhe flet për aktin e jashtëzakonshëm të Ismail Qemalit, shpalljen...

Rast tragjik në Prizren: 39 vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Prizren, ku një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri...

Lajmet e Fundit