5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Njësiti i Krimeve Ekonomike zbarkon në Prizren, dyshohet për një rast të falsifikimit të parave

Njësiti i Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës është duke zhvilluar një aksion në qytetin e Prizrenit.

Siç mëson Sinjali, aksioni ka të bëjë me një rast të falsifikimit të parave.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar edhe me policinë në Prizren dhe qendër, por të njëjtit nuk kanë dhënë ndonjë informacion.

Sinjali do t’ju mbajë të informuar.

Më Shumë

KKSB-ja diskuton për sigurinë e shkollave në Prizren

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB), i kryesuar nga Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, sot, mbajti takimin e tretë në sallën...

Punime në rrjet/ Këto vende në Prizren nuk do të kenë rrymë nesër

06.10.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. Nga TS 35/10 kV Pirana do të ndërprehet: Dalja 10 kV Dalja e Krushes (kodi: 30034011) prej orës 10:00...

Vranët dhe me shi

Moti sot

Lajmet e Fundit