22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

‘Oj ti qik’ bashkëpunimi i radhës nga Adriani dhe Floriani

Adriani dhe FlorianiDyshja Adrian Gaxha dhe Floriani kanë lansuar projektin e tyre të radhës, një këngë ritmike me titullin ‘Oj ti qik’.

Në këngën e re ‘Oj ti qik’ dëgjojmë zërin më të pjekur të djaloshit Floriani, i cili njihet për bashkëpunimet tanimë të pandashme me këngëtarit maqedonas Adrian Gaxha.

Pas suksesit të këngës së parë ‘Ngjyra e kuqe’, ata nuk janë ndalur. Ky është bashkëpunimi i katërt i dyshes që është realizuar edhe me videoklip.

Video është punuar nga studio Entermedia ku shihen Adriani dhe Floriani duket performuar në një lokal me mysafirë mjaft të çuditshëm

Më Shumë

Tërnava uron Kurban Bajramin, lutet për stabilitet në Kosovë e për paqe në Palestinë dhe Ukrainë

Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, i është drejtuar besimtarëve myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit, ku bëri thirrje për paqe në vend...

Sot, mbahet koncerti për 146 vjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Me rastin e 146 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, nesër (10 qershor 2024), do të mbahet në koncerti në Kinemanë Lumbardhi, në orën...

Lajmet e Fundit