22.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Pamje/ Momenti kur Tiani arrin në QKMF të Malishevës

Dy vjeçari i zhdukur që nga dje, Tian Krasniqi fatmirësisht është gjetur sot shëndosh e mirë.

Menjëherë pas gjetjes së tij, ai është dërguar në QKMF të Malishevës për ta bërë një kontroll, transmeton Indeksonline.

Nënkryetari i komunës së Malishevës, Hajdin Berisha për Indeksonline tha se gjendja e tij është stabile dhe pas kontrollës do të shihet se si do të veprohet tutje.

Tiani u gjet në një perimetër afër shtëpisë së tij nga bashkëfshatarët e tij.

Sjellja në QKMF e Tian Krasniqit, 2 vjeç. Tiani u gjet shëndosh e mirë.

Gepostet von Komuna Malishevë am Samstag, 22. August 2020

 

Më Shumë

Totaj: E ardhmja e Prizrenit është agjenda e gjelbër

“Mbrojtja e mjedisit është jetike për planetin dhe shëndetin tonë”. Kështu ka thënë kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj me rastin e Ditës Botërore të Mjedisit. Totaj...

Ibrahim Rugova: Kokën mund të ma ndërrojnë, por mendimin kurrë

Sjellim dhjetë thënie nga presidenti historik Ibrahim Rugova, shkruan KultPlus. Arti është si jeta, secili e gjen kuptimin e tij për vete. Kosova është një vend...

Lajmet e Fundit