37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Përfshihet nga flakët një veturë në Prizren

Një veturë është përfshirë nga flakët para pak minutash në Prizren.

Sipas disa pamjeve të publikuara në rrjete sociale shihet se Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes për të intervenuar.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar dhe cili është shkaktari i zjarrit.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

 

 

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit