19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Përmbyset traktori, vdes shoferi në Dragash

traktoriRaportohet se në fshatin Brezne të Dragashit, një qytetarë është goditur nga traktori i cili ishte në oborr dhe për një moment është lëshuar në lëvizje dhe si pasojë i njëjti nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë,transmeton Indeksonline.

Sipas Policisë së Kosovës, trupi i pajetë në konsultim me prokurorin u është liruar familjarëve.

Më Shumë

Shqipëria sonte debuton në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll sonte (e shtunë) e fillon rrugëtimin në Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Në “Signal Iduna Park” të Dortmundit, kuqezinjtë do të...

Haliti: S’kishte plan për vrasjen e Rugovës në Tiranë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, në një postim në Facebook, edhe njëherë flet lidhur me uljen e aeroplanit në Aeroportin e...

Lajmet e Fundit