13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Po prisnin në radhë në market – Prizrenasit rrahen mes vete

Dje në një market në Prizren dy persona janë rrahur në mes vete përderisa ishin duke pritur në radhë tek arka, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia e Kosovës ka njoftuar për media se të dyshuarit për shkaqe krejtësisht të panjohura kishin filluar të sulmonin fizikisht njëri tjetrin deri sa ishin duke pritur në radhë për të bërë pagesë.

Pas kësaj rrahjeje njëri nga të dyshuarit ka ikur nga vendi i ngjarjes kurse tjetri për shkak të lëndimeve trupore të pësuara ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti i cili ka ndodhur dje rreth orës 13:20 po vazhdon të hetohet në polici si “Vjedhje e rëndë”.

Më Shumë

SBAShK-u: Pro pezullimit të grevës votuan 54.88%, kundër pezullimit 45.12%

SBAShK-u përmes një postimi në Facebok ka treguar se pro pezullimit të përkohshëm të grevës ( më së largu deri në janar 2023) janë...

Prizren/ Kanosi vëllain dhe i dëmtoi veturën, arrestohet

Është arrestuar një mashkull nga Prizreni pasi kanosi dhe dëmtoi veturën e vëllait të tij, raporton PrizrenPress Në raportin ditor të policisë thuhet se pas...

Lajmet e Fundit