25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Policia dhe FSK’ja në kërkim të 2 vjeçarit të humbur në Malishevë

Njësitet policore të Kosovës dhe njësiti i FSK’së për kërkim-shpëtim janë aktivizuar për të kërkuar 2 vjeçarin e humbur në Tërpezë të Malishevës.

Siç bëhet e ditur në raportin 24-orësh të policisë, pas raportimit për fëmijën e humbuar njësitë policore dhe K-9 së bashku me banorë të fshatit janë vënë në kërkim.

“PERSON I HUMBUR: Fsh. Terpezë, Malishevë, 21.08.2020 – 20:00. Është raportuar se një fëmijë dy vjeç mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe njësitë policore dhe K-9 po ashtu edhe banorë të fshatit janë vënë në kërkim. Është njoftuar edhe njësiti i FSK-së”, thuhet në raportin e policisë.

Familjarët me anë të disa postimeve në Facebook, kanë kërkuar ndihmën e qytetarëve për kërkime dhe për gjetjen e tij. /Express/

Më Shumë

Thaçi vjen në Kosovë (FOTO)

Ish-presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjendet në Kosovë. Klankosova.tv mëson se arsyeja e ardhjes së tij është për ta vizituar nënën e tij, e cila...

Ky pritet të jetë largimi i parë nga Malisheva

Skuadra e Malishevës ka arritur të sigurojë mbijetesën në Superligën e Kosovës. Malisheva me trajnerin Bylbyl Sokoli përmbushi pritshmëritë dhe tashmë pritet të ketë ndryshime...

Lajmet e Fundit