12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Policia në Prizren, demanton lajmin se në Zojz ka humbër jetën një person

Policia e KosovesZëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Hazir Berisha,ka demantuar lajmin se në fshatin Zojz ka humbur jetën një person gjatë dijegies së shtëpisë.

“Është e vërtetë se ka pasur një shpërthim të zjarrit në Zojz,por djegie të lehta ka pësuar vetëm një femër dhe gjendja e saj është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Berisha për TVPZ.

Më Shumë

Kurti raporton sot në kuvend për takimin e Ohrit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do të raportojë në Kuvendin e Kosovës rreth takimit të Ohrit, në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Seanca nis në ora...

Abrashi: Prizreni do të përfitojë 6.315.000 euro nga marrëveshja “Efiçienca e energjisë në ndërtesa publike në Prizren”

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës , Artan Abrashi, tregon se  nga marrëveshja "Efiçienca e energjisë në ndërtesa publike në Prizren", 6.315.000 euro,...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit