23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Policia në Prizren kërkon ndihmë për kapjen e një të dyshuari për “shpërdorim të pasurisë së huaj”, ia publikon foton

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi që dyshohet për veprën penale “Shpërdorim i pasurisë së huaj”.
Rasti ka ndodhur më 4 korrik 2023 në Prizren.
“Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e vendndodhjes së personit të dyshuar kontaktoni policinë apo përmes aplikacionit digjital “Lajmëro Policinë’’, dhe në numrin kontaktues: 192, ose 029 244 740 apo sektorin e hetimeve te stacionit policor në Prizren. Te dhënat e juaja do të ruhen ne konfidencialitet të plotë.”
Mund të jetë një imazh i 2 persona, biçikletë, skuter dhe rrugëhttps://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-nje-mesimdhenes-e-per-lendet-filozofi-sociologji-dhe-psikologji/

Më Shumë

Zyrapi pyetet për organizimin e logjistikës së UÇK-së dhe për pavarësinë e zonave

Në vazhdim të pyetjeve, avokates së Jakup Krasniqit, Venkateswari Alagnedra, u përqendrua të organizimi i logjistikës së UÇK-së e cila sipas saj, bazën kryesore...

Babë e bir arrestohen në Rahovec

Janë arrestuar babë e bir në Rahovec, pasi burri e kanosi gruan e më pas djali e sulmoi fizikisht babain. “DHUNË NË FAMILJE – Rahovec...

Lajmet e Fundit