23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Komuna e Rahovecit njofton se është shtyrë Konsultimi Publik

Konsultimi publik për Projektplanin Lokal të Veprimit për Biodiversitet 2023-2027 në komunën e Rahovecit, i paraparë të mbahej nesër, në orën 11:00, shtyhet për të mërkurën, më 22 nëntor 2023, në orën 11:00.

Konsultimi do të bëhet në Sallën e Kuvendit Komunal të Rahovecit.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e për lëndët filozofi, sociologji dhe psikologji

Më Shumë

Aksident trafiku në Gjinoc të Suharekës, lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur ditën e  diel në Gjinoc të Suharekës. Si pasojë e këtij aksidenti një person ka pësuar lëndime të lehta. Rastin për...

Zyrapi thotë se komandantët e zonave merrnin veprime të pakoordinuara me Shtabin e Përgjithshëm

Dëshmitari Bslim Zyrapi, duke u përgjigjur në pyetjet e trupit gjykues e përfaqësuar nga gjyqtari Christoph Barthe tha se ishte problem për Shtabin e...

Lajmet e Fundit